ALTINOVA KAYMAKAMI ZAFER ENGİN’İN
2017 RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
 
 
 
Birlik ve beraberlik duygusu ile toplumsal dayanışmanın, barış, dostluk, kardeşlik, yardımlaşma ve paylaşmanın doruk noktasına ulaştığı dini günlerimizden biri olan Ramazan Bayramını idrak etmenin sevincini bir kez daha yaşıyoruz.
 
Milli bayramlarımızın olduğu gibi, bu dini bayramımızın da, Milletimizin birlik-beraberlik anlayışı ve beklentileri doğrultusunda, kutsiyetindeki amacına uygun olarak, toplumsal barışın sağlanmasına, huzur, güven ve esenlik ortamının güçlenmesine vesile olmasını gönülden diliyorum.
 
Toplumun bütün kesimlerini ayırım yapmadan kucaklayan bir anlayıştan kaynaklanan ulusal gücümüzün, milli ve dini günlerimizle de birleşerek, en yüksek seviyeye ulaştığını görmek, şüphesiz milletçe ulaşmak istediğimiz en büyük mutluluğumuzdur.
 
Daha güzel gelecek ve yarınlar için sevgi ortamında huzur, mutluluk ve sonsuz başarı dileklerimle, mesai arkadaşlarımın, çalışanların ve tüm Altınova’lı hemşehrilerimin Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutlar, bu bayramın Ülkemize, Milletimize ve tüm insanlığa, barış, kardeşlik, huzur ve esenlikler getirmesini dilerim!..
        
 
 
 
                                                                         Zafer ENGİN
                                                                             Altınova Kaymakamı 

T.C.

ALTINOVA KAYMAKAMLIĞI

 

HÜRRİYET MAHALLESİ OKULLAR CADDESİ KONAK SOKAK-ALTINOVA/YALOVA
TEL: 0 (226) 461 3201 FAX: 0 (226) 461 3209 e mail : altinova@icisleri.gov.tr